Nabízíme komplexní řešení slaboproudých síťových technologií pro administrativní, průmyslovou a obchodní sféru. Vybudujeme strukturované rozvody, počítačovou i telefonní infrastrukturu, zajistíme bezdrátové technologie, propojíme jednotlivé budovy, areály i pobočky ve vzdálených městech. Naše řešení znamená spojení špičkových technologií se zkušenostmi zavedené firmy.

Vybavíme počítačové pracoviště, místnosti aktivních prvků pro počítačové a telefonní sítě. Provedeme dodávku a instalaci telekomunikačního systému (zařízení pro datovou, hlasovou i obrazovou komunikaci), dodáváme koncové telefonní přístroje, počítače vybavíme budovy kompletní sdělovací elektronikou.

Dle potřeb zákazníka provedeme projekt počítačové a telefonní sítě, systému místního rozhlasu, STA, CATV, EZS, EPS a zabezpečíme kvalitní rychlý servis dodaných investičních celků i jednotlivých komponent. Naše firma se opírá o kvalitní servisní zázemí, disponuje vyškolenými techniky a servisními pracovníky s cennými zkušenostmi, nasbíranými při praktických realizacích a řešení konkrétních situací u našich zákazníků.